Recenze hotelů v Chorvatsku, aktuální počasí a jiné informace o dovolené v Chorvatsku.
 Úvodní stránka
  Všeobecné informace
  Měna, ceny, poplatky
 Co je dobré vědět ?
 Prostředí a podnebí
 Já tam byl - a co hotel ?
 Dotazy, odpovědi, radyJamajka dovolená 

Last Minute Aktuálně

 
Doporučené odkazy :
Dovolená v Řecku
Dovolená v Chorvatsku

Dovolená v Tunisku
Dovolená v Egyptě
E-dovolená

optimalizace PageRank.cz

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Chorvatská měna

Jednotkou chorvatské měny je 1 kuna (zkratka kn v Chorvatsku, mezinárodní bankovní zkratka HRK), která se dělí na 100 lipa. Hodnoty chorvatských bankovek: 1000, 500, 200, 100, 50, 20, 10 a 5 kun. Hodnoty chorvatských mincií: 5, 2 a 1 kuna, 50, 20, 10, 5, 2 a 1 lipa. Nejnižší hodnoty mincí se však velmi málo používají. Kuny můžete nakoupit v některých bankách u nás nebo v Chorvatsku, kde banky a směnárny běžně přijímají české koruny. V Chorvatsku doporučujeme spíše používat služeb bank, kde bývají výhodnější kurzy než ve směnárnách. Níže uvádíme dnešní kurzy kuny v některých našich bankách a směnárnách. Upozorňujeme, že ne všechny banky a směnárny s kunami obchodují.

 

 © Lukáš SIMON. All rights reserved. Lukas.simon@tiscali.cz
  
BEZ SOUHLASU JE ŠÍŘENÍ OBSAHU TĚCHTO STRÁNEK ZAKÁZÁNO !
 
 

 

 


 
Pokud se chystáte do Egytpa na dovolenou k moři, podívejte se, jaké je tam aktuální počasí, za co se kolik platí a jaké jsou oblíbené hotely ! Nebo Vás láká dovolená  Tunisku ? A víte, jak Jak cestovat kvalitně ? Zavolat nebo psát smsky mžete s telefonem Nokia 6600 , poradíme Vám, kde stahovat aplikace Nokia zdarma, tapety, vyzvánení. Hledáte levné poštovní schránky do vašeho paneláku, činžáku nebo kanceláře ? Firma Simon tyto schránky vyrábí a prodává. Nejlevnější nabídka poštovních schránek s e-shopem ! Nerezové schránky vyrábí Jiří Simon - nerezové poštovní schránky . Vzpomenete si na své trapasy z mládí ? To si každý řekne, to byl ale TRAPAS ! A jaké byly vaše trapasy při sexu ? Kupujete ojetý automobil a hledáte správný autobazar ? Koukněte se na  Recenze autobazarů !
 

 
 Spolupracující weby

 
Výroba poštovních schránekAranžování květin a věnců Bohemia Ander Britská modrá kočka Kateřina Rolová
Fretka Chorvatsko Erotické příběhy Jak milovat Vánoční dárky Československá SuperStar Řecko Amatérské fotografieKidWeb
Recenze hotelůRecenze autobazarůNabídka poštovních schránek

S tímto webem vyměnily odkazy tyto weby :
 
 www.e-bydleni.unas.cz - www.cincila.ezin.cz - www.jak-cestovat.kvalitne.cz - www.lcd-televize.phorum.czwww.navstivte.hustej.net - www.wheeler.prodejce.cz 
 Výdělek na internetu  Recenze hotelů